KÜPSISE TEATIS
Umi.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest saate loobuda igal ajal.
  • −5%
  TADA Rääkiv raamat stardikomplekt
  TADA Rääkiv raamat stardikomplekt

  TADA Rääkiv raamat stardikomplekt

  Arvustus (0)
  47,41 €
  49,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga
  Stardikomplektis sisaldub Geniuso tark pliiats ja TADA loomad mitmekeelne rääkiv raamat, mis muudavad keeleõppe lõbusaks ja mänguliseks.
  Kogus:
  Saadaval 27 tk
  • Kohaletoimetamine: Kohaletoimetamine: 1-3 tööpäeva
  • Kauba tagastamine: Kauba tagastamine: 14-päevane tagastusõigus
  Geniuso targa pliiatsiga saab laps igas raamatus lihtsalt valida 9 erineva keele vahel: eesti, inglise, saksa, prantsuse, hispaania, vene, tšehhi, ungari ja slovaki. Komplektis sisaldub 1 Geniuso tark pliiats ja 1 TADA loomad raamat. Eesti keel TADA raamatutes Tõlge ja helisalvestused on loodud Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi alushariduse ekspertide juhendamisel ELU-projektide raames. Tutvu raamatu Loomad mängude ideedega. Interaktiivne haridus lastele vanuses 3+ TADA raamatud aitavad arendada loogilist mõtlemist, suhtlemisoskust ja sõnavara. Lapsed saavad raamatuid nautida ka iseseisvalt. Targa pliiatsi asetamine piltidele suunab kasutajat ja võimaldab kontrollida vastuseid. Lihtsalt lülita Geniuso tark pliiats sisse, vali keel ja aseta pliiats ikoonidele ja piltidele. Helifailid käivituvad automaatselt ja ühe hetkega elustub ka raamat! Tark pliiats töötab sisseehitatud taaslaetavate patareidega, mis kestavad kuni 4 tundi ühe laadimisega. Ta-daa! Kohe, kui lapsed avavad karbi, saavad nad raamatut kasutama hakata ning ei pea ühtegi faili alla laadima. Sajad helid on koheselt valmis. Geniuso pliiats töötab kõigi TADA raamatutega. Saadaval on teised TADA raamatud, mille eestikeelsed versioonid on tulemas 2024. aasta jooksul: Numbrid, Kujundid ja värvid, Aastaajad, Inimkeha, Kodu ja perekond, Toit. Kui uued eestikeelsed versioonid on saadaval, saab need olemasolevasse pliiatsisse tasuta juurde laadida.
  Geniuso TADA
  045147G
  27 Tooted

  Lisainfo

  Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele
  Jah
  Vanus alates
  3.0
  Vanus kuni
  -
  Pikkus (cm)
  22.0
  Laius (cm)
  4.5
  Kõrgus (cm)
  35.5
  Kaal (kg)
  0.5
  Päritoluriik
  SK
  Info
  Interaktiivne haridus lastele vanuses 3+

  Eriviited

  ean13
  8588006045147

  Hetkel pole klientide arvustusi.

  Kirjutage oma arvustus
  TADA Rääkiv raamat stardikomplekt
  TADA Rääkiv raamat stardikomplekt

  TADA Rääkiv raamat stardikomplekt

  47,41 €
  49,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga