KÜPSISE TEATIS
Umi.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest saate loobuda igal ajal.
  • −5%
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong

  LEGO City Kaubarong

  Arvustus (0)
  222,20 €
  233,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga
  Viimased tooted laos
  Laadi LEGO® City 60198 kaubarongile kaup peale ja vii see kohale õigel ajal!
  Kogus:
  Saadaval ainult 2 tk
  • Kohaletoimetamine: Kohaletoimetamine: 1-3 tööpäeva
  • Kauba tagastamine: Kauba tagastamine: 14-päevane tagastusõigus
  Sellesse vahvasse LEGO City komplekti kuulub mootor, 10 kiirusevalikuga Bluetooth-kaugjuhtimispult, juurdepääsetav juhikabiin, kraanavagun pöörleva noolesüsteemiga, konteinerivagun kahe konteineriga, palgivagun, soomusveok avatavate ustega, kahveltõstuk avatava kaitseraami ja tõstekahvlitega. Sellesse lahedasse LEGO kaubarongikomplekti kuulub ringikujuline rongirada (16 kaardus ja 16 sirget raudteeosa), hoovaga raudteelüliti, juhtimiskeskus redeli ja kahe kokkupandava kaubaalusega, rahatähed, kuldsed elemendid, mootorsaan ja kuus LEGO minifiguuri. Komplektis on 6 LEGO® minifiguuri: 4 rongitöötajat, turvamees ja suli. Komplekti kuulub mootor, 10 kiirusevalikuga Bluetooth-kaugjuhtimispult, lahtikäiv katus pantograafiga ja juhtpaneeliga juhikabiin. Komplektis on ka palgivagun, kraanavagun pöörleva noolesüsteemiga, konteinerivagun kahe konteineriga. Laadimiseks on katusel konksud ja koht kaubaaluste jaoks. Komplektis juhtimiskeskus redeli ja signaaltuledega, ringikujuline raudtee (16 kaardus ja 16 sirget raudteeosa), hoovaga raudteelüliti, avatavate ustega rahaveoauto ja kahveltõstuk avatava turvaraamiga. Lisaelementide hulgas on mutrivõti, 12 kuldelementi ja 4 rahatähte, 2 kokkupandavat kaubaalust, 3 palki ja mootorsaan. Tõsta katust ja tutvu mootoriauto lahedate detailidega. Kaubarongi saab juhtida 10 kiirusevalikuga Bluetooth-juhtimispuldiga. Palgid saab vagunile tõsta kraana pöörleva noole ja konksuga. Selleks et suunata rongi erinevatele radadele kauba peale- ja mahalaadimiseks, vajuta raudteehooba. Lae kaubaalused konteinerisse kahveltõstukiga ja seejärel konteinerid vagunile kraanaga. Kohanda raudtee sinu linnas kauba peale- ja mahalaadimiseks sobivaks. Selle toote kasutamiseks on vaja patareisid (ei kuulu komplekti). Tüüpide ja koguste kohta vaata teavet toote pakendilt. Komplektis olev Bluetooth-süsteemiga kaugjuhtimispult ei ole kasutatav varasema infrapunasüsteemiga juhitavate LEGO® rongikomplektidega. Kaubarongi kogumõõdud: kõrgus ca 11 cm, pikkus ca 82 cm ja laius ca 6 cm. Mootori mõõdud: kõrgus ca 11 cm, pikkus ca 27 cm ja laius ca 6 cm. Palgivaguni mõõdud: kõrgus ca 5 cm, pikkus ca 15 cm ja laius ca 6 cm. Kraanavaguni mõõdud: kõrgus ca 10 cm, pikkus ca 22 cm ja laius ca 5 cm. Konteinerivaguni mõõdud: kõrgus ca 6 cm, pikkus ca 18 cm ja laius ca 5 cm. Soomusveoki mõõdud: kõrgus ca 11 cm, pikkus ca 82 cm ja laius ca 6 cm. Juhtimiskeskuse mõõdud: kõrgus ca 21 cm, laius ca 8 cm ja sügavus ca 12 cm. Kahveltõstuki mõõdud: kõrgus ca 7 cm, laius ca 5 cm ja sügavus ca 12 cm. Komplekt vajab 10 x 1,5V LR03 (AAA) patareisid.
  LEGO
  60198L
  2 Tooted

  Lisainfo

  Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele
  Jah
  Vanus alates
  6.0
  Vanus kuni
  12.0
  Pikkus (cm)
  48.0
  Laius (cm)
  12.4
  Kõrgus (cm)
  58.2
  Kaal (kg)
  3.009
  Päritoluriik
  CN
  Info
  -
  Vea LEGO® Citysse kaupa mootoriga kaubarongiga, mille komplekti kuulub 4 rongivagunit, 33 raudteedetaili, juhtimiskeskus, rahaveoauto, kahveltõstuk ja 6 minifiguuri.

  Eriviited

  ean13
  5702016109795

  Hetkel pole klientide arvustusi.

  Kirjutage oma arvustus
  LEGO City Kaubarong
  LEGO City Kaubarong

  LEGO City Kaubarong

  222,20 €
  233,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga