KÜPSISE TEATIS
Umi.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest saate loobuda igal ajal.
  • −5%
  LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong
  LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong

  LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong

  Arvustus (0)
  36,96 €
  38,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga
  Tähistage pisipõnni sünnipäeva stiilselt vaimustava LEGO® DUPLO® ǀ Disney Miki ja Minni sünnipäevarongiga (10941). See esmaklassiline ehituskomplekt on suurepärane viis tutvustada koolieelikutele numbreid, loovat ehitamist ja Disney maagiat, pakkudes arendavat tegevust ja sisaldades Disney lemmiktegelasi!
  Kogus:
  Saadaval ainult 4 tk
  • Kohaletoimetamine: Kohaletoimetamine: 1-3 tööpäeva
  • Kauba tagastamine: Kauba tagastamine: 14-päevane tagastusõigus
  Pisipõnnid ühinevad Disney Miki Hiire, Minni ja Pluutoga, kui need sünnipäevarongis sõidavad, tehes peatusi mängimiseks ja õppimiseks. See värvikas ehituskomplekt täiustab peenmotoorikat, sest lapsed panevad rongi kokku ja reastavad numbriklotse; ergutab loovust, sest nad kaunistavad vaguneid ning arendab sotsiaalseid oskusi, sest nad mängivad rollimänge Disney armastatud tegelastega. Arendage oskusi koos Disney tuntud tegelastega Kõik LEGO® DUPLO │ Disney ehituskomplektid on disainitud asjatundlikult kujutlusvõimet toetavatena ja ikooniliste tegelastega, nii et vanemad võivad lastega koos lõputult mängida ja arengut jälgida. LEGO® DUPLO® ǀ Disney Miki ja Minni sünnipäevarong (10941) on esmaklassiline ehituskomplekt eelkooliealistele, mis sisaldab arendavaid tegevusi, loomingulisi mänguvõimalusi ja Disney maagiat! Sisaldab Disney ikoonilisi tegelasi Miki Hiirt, Minnit ja Pluutot, 3 vaguniga kokkupandavat rongi, kokkupandavat küünlaga sünnipäevatorti, 5 virnastatavat klotsi ja lisasid. Laste peenmotoorika areneb, kui nad rongi ehitavad ja sellega mängivad; nad õpivad tundma numbreid, kui klotse virnastavad; ning areneb sotsiaalne ja emotsionaalne teadlikkus, kui Disney tegelastega rollimänge mängivad. 2-aastastele ja vanematele. See tähelepanuväärne kingitus muudab iga pisipõnni sünnipäeva meeldejäävaks sündmuseks. Rongi mõõtmed üle 6 tolli (15,5 cm) kõrge, 14 tolli (35,5 cm) pikk ja 5,5 tolli (13,5 cm) lai. Selle mitmekülgse lapsesõbraliku ehitusmänguasjaga saab mängida mitmel erineval lõbusal viisil. Asjatundlikult disainitud elemendid, mida on väikeste kätega lihtne haarata ja kohale paigutada ning lustakad lisad, mis lausa kutsuvad rollimänge mängima: kitarr, elastsed õhupallid, kingitused ja Minnie kangast kleit. Lihtsad juhised teevad vanematele koos lapsega nauditavas ehitamises osalemise lihtsaks. Kõik LEGO® DUPLO® │ Disney ehituskomplektid on disainitud asjatundlikult kujutlusvõimet toetavatena ja tuttavate tegelastega, nii et vanemad võivad lastega koos lõputult mängida ja üheskoos areneda. LEGO® DUPLO® detailid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, kohale paigutada ja uuesti lahti võtta. Nii on see olnud juba aastast 1969. LEGO® DUPLO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et veenduda nende vastavuses lastetoodete rangetele ohutusnõuetele.
  LEGO DUPLO
  10941L
  4 Tooted

  Lisainfo

  Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele
  -
  Vanus alates
  2.0
  Vanus kuni
  -
  Pikkus (cm)
  7.0
  Laius (cm)
  35.4
  Kõrgus (cm)
  19.1
  Kaal (kg)
  0.424
  Päritoluriik
  EU
  Info
  Mänguline õppimine noorele vaimule!

  Eriviited

  ean13
  5702016911404

  Hetkel pole klientide arvustusi.

  Kirjutage oma arvustus
  LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong
  LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong

  LEGO DUPLO Miki ja Minni sünnipäevarong

  36,96 €
  38,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga