KÜPSISE TEATIS
Umi.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest saate loobuda igal ajal.
  • −5%
  Sphero Indi koduõppe robot
  Sphero Indi koduõppe robot
  Sphero Indi koduõppe robot
  Sphero Indi koduõppe robot
  Sphero Indi koduõppe robot
  Sphero Indi koduõppe robot

  Sphero Indi koduõppe robot

  Arvustus (0)
  130,06 €
  136,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga
  Otsas
  Sphero Indi koduõppe robot on on värvidele reageeriv ja mänguline ekraanivaba MATIK robot lastele!
  Kogus:
  Välja müüdud
  • Kohaletoimetamine: Kohaletoimetamine: 1-3 tööpäeva
  • Kauba tagastamine: Kauba tagastamine: 14-päevane tagastusõigus
  Robotile sisseehitatud värviandurid ja kaasasolevad värvikaardid võimaldavad seda kasutada ekraanivabalt (ilma arvuti ja telefonita). Lisavõimalusena saab lapsele õpetada programmeerimise põhimõtteid ning äratada temas huvi juba varajases eas läbi tasuta Sphero Edu Jr. äpi! INSENEERIA: õpeta lapsi probleeme lahendama nagu insener, kui nad kujundavad ja ehitavad värvilisi kohandatud labürinte, mida mööda panna Indi navigeerima. EKRAANIVABALT või ÄPIGA: lapsed saavad õppida programmeerimise põhitõdesid kaasasolevate värvikaartidega (ekraani pole vaja) või täiendada oma oskusi Sphero Edu Jr. rakenduses lihtsustatud plokkidega programmeerides LOOVUS: muuda Indi omanäoliseks kleebistega ning julgusta loovat väljendust ja uurivat õppimist, sõites Indit läbi lõputute labürintide ja radade. LÕBUS KOHE KARBIST VÄLJA VÕTTES: niipea, kui lapsed oma Indi avavad, hakkavad nad kodus mängides õppima põhjus ja tagajärg seost, mustrite tuvastust, värve, juhiseid ja muud. ISEJUHENDATUD, UURIMISLIK ÕPPIMINE JA MÄNGIMINE: lastele meeldib õppida Indi värvikeelt, uurides, kuidas Indi reageerib igale värvikaardile, andes neile lõputult ideid labürindi loomiseks. Kuna lapsed saavad Indit kasutada enne, kui nad isegi lugema õpivad, saate lasta lastel õppida mängu kaudu minimaalse täiskasvanu järelevalvega. Spetsifikatsioon: * Laadimise aeg: 1 tund 40 minutit * Mänguaeg täislaetuna: 1 tund * Maksimaalne kiirus: ligikaudu 1.6 m/s * Bluetooth leviulatus: 10m Komplekt sisaldab: * 1 Indi robot * 1 laadimiskaabel * 30 värvikaarti * üle 500 kleebise värvikaartide mugavaks kinnitamiseks * 2 lehekülge kleebistega Indi personaliseerimiseks * 1 kiirjuhend * 1 algaja programmeerija voldik
  Sphero
  980-0529

  Lisainfo

  Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele
  Jah
  Vanus alates
  4.0
  Vanus kuni
  -
  Pikkus (cm)
  -
  16.0
  Laius (cm)
  -
  6.3
  Kõrgus (cm)
  -
  16.7
  Kaal (kg)
  0.54
  0.593
  Päritoluriik
  US
  Info
  Sphero Indi on spetsiaalselt väikelastele loodud robot, mis arendab kujutlusvõimet, raalmõtlemist ning probleemide lahendamise oskust - ja seda kõike mängulisel teel!

  Eriviited

  Hetkel pole klientide arvustusi.

  Kirjutage oma arvustus
  Sphero Indi koduõppe robot
  Sphero Indi koduõppe robot

  Sphero Indi koduõppe robot

  130,06 €
  136,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga