KÜPSISE TEATIS
Umi.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Küpsistest saate loobuda igal ajal.
  • −5%
  LEGO Education Torud
  LEGO Education Torud

  LEGO Education Torud

  Arvustus (0)
  194,66 €
  204,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga
  Otsas
  LEGO Educationi DUPLO sarja torude komplekt võimaldab lastel tutvuda fantaasiamaailmaga, mis sisaldab loomi ja muid torudest loodavaid loomingulisi tegelasi.
  Kogus:
  Välja müüdud
  • Kohaletoimetamine: Kohaletoimetamine: 1-3 tööpäeva
  • Kauba tagastamine: Kauba tagastamine: 14-päevane tagastusõigus
  Mitmesuguseid kordumatuid toruelemente ning lisaks LEGO DUPLO klotse, palle, uksi ja korve ning kuut ehitusideede kaarti kasutades saavad lapsed luua muneva kana, draakoni, väikese kakava tõugu ja palju muud. Torud arendavad laste 21. sajandi oskusi (nt probleemide lahendamine, koostöö ja peenmotoorika), tutvustades samal ajal neile põhjuse ja tagajärje seost, sümmeetriat ning ruumiliste kujundite tuvastamist. See lõbus Early Learningu komplekt koolieelikutele sisaldab ka alustuskaarti viie lihtsa ideega, mis innustavad klassiruumis torude abil mänguliselt õppima. 150 LEGO DUPLO elementi, sh värviküllased torud, klotsid, kuus palli, uksed ja korvid pakuvad koolieelikutele piiramatult mängulise õppimise ja loova mängimise võimalusi. Komplektis on kuus ehitusideede kaarti, mis aitavad luua lõbusaid kokkupandavaid loomi, ning alustuskaart õpetajatele, milles on viis tegevusideed lõbusate klassitegevuste alustamiseks. Osa koolieelikute tervikliku õppe süsteemist LEGO® Education Early Learning.
  LEGO Education
  45026L

  Lisainfo

  Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele
  Jah
  Vanus alates
  3.0
  Vanus kuni
  6.0
  Pikkus (cm)
  48.0
  Laius (cm)
  12.4
  Kõrgus (cm)
  58.2
  Kaal (kg)
  2.72
  Päritoluriik
  EU
  Info
  Lapsed saavad luua lõbusaid ja mängulisi olendeid, mida on lihtne kokku panna.

  Eriviited

  ean13
  5702016677447

  Hetkel pole klientide arvustusi.

  Kirjutage oma arvustus
  LEGO Education Torud
  LEGO Education Torud

  LEGO Education Torud

  194,66 €
  204,90 €
  Soodus 5%
  KM-ga